Stylizacja na plażę

Trwają wakacje, a więc czas kiedy wiele z nas udaje się na plażę. Czy wiesz jak twoja stylizacja powinna prezentować się właśnie w tym miejscu? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym wpisie.

Strój i inne gadżety

Na plażę trzeba zabrać ze sobą mnóstwo gadżetów. Kocyk, krem do opalania, okulary przeciwsłonecze, picie, jedzenie no i przede wszystkim strój kąpielowy. Wybór tego ostatniego zależy już od naszych osobistych preferencji. Jedno lub dwuczęściowy – obie propozycje mają zarówno swoje fanki jak i przeciwniczki. Pierwsza opcja jest w opinii wielu pań dużo bardziej praktyczniejsza i wygodniejsza. Nie ulega jednak wątpliwości, że strój dwuczęściowy jest zdecydowanie bardziej kobiecy.

Dobierz szorty

Zestawiając swój dwuczęściowy strój kąpielowy razem z szortami możesz uzyskać bardzo ciekawą stylizację. Co ważne, dorzucając do tego lekką bluzkę będziemy mogły tak ubrane udać się na wycieczkę do miasta. Co do tego, że szorty to znakomita opcja na letnią stylizację chyba żadnej z was nie muszę przekonywać. Są lekkie, wygodne i stylowe. Sama wybieram je zawsze z https://zoio.pl/odziez-damska/szorty. Oczywiście w kontekście plaży poleca się te najkrótsze modele. Nie muszę przypominać też o tym, że za nim nałożymy szorty musimy odpowiednio zadbać o nasze nogi, które mogą być naszą wizytówką w czasie lata. Jeśli jednak któraś z was nie chce łączyć krótkich spodenek ze strojem kąpielowym to może zdecydowac się na bermudy. Ten dłuższy typ szortów jest bardzo wygodny i bardzo skutecznie potrafi tuszować niedoskonałości naszej sylwetki.

Torebka lub plecak

Nie zawsze łatwo spakować jest ze sobą wszystkie potrzebne nam na plaży rzeczy. Na szczęście z pomocą może przyjść nam torebka typu koszyk. Jest bardzo pojemna przez co zmieścimy w niej niezbędne dla nas gadżety. Co ważne, jest ona także bardzo elegancka dzięki czemu nie będziemy musiały martwić się o to czy przypadkiem nie wpłynie źle na naszą stylizację. Alternatywnie na plażę możemy zabrać skórzany plecak. On także wpisuje się w najnowsze trendy modowe i często okazuje się bardziej przydatną opcją niż torebka.

Na nogi koniecznie klapki

W kwestii obuwia bez wątpienia najlepszą opcją są klapki. Tylko w nich będziemy mogły swobodnie chodzić po rozgrzanym do wysokich temperatur piasku. Pamiętajmy jednak o tym, że klapki już dawno przestały być butami, które nadają się tylko na basen i plażę. Dziś coraz ciekawsze modele zdobywają rozgłos w czasie największych pokazów modowych. Jeśli nie masz jeszcze swoich stylowych klapek to odwiedź koniecznie https://zoio.pl/obuwie/klapki. Klapki i japonki dopasujesz oczywiście nie tylko do stroju kąpielowego. Pasować będą także do zwiewnych sukienek lub też wcześniej wspomnianych w tym tekście szortów.