Obuwie na lato – propozycje

Lato praktycznie się już zaczęło, ale czy jesteś na nie gotowa? O komfort będą błagać z pewnością nasze stopy. Trzeba więc zadbać o odpowiednie obuwie. Co powinnyśmy nosić? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie właśnie w tym artykule.

Sandały

Żadna z nas nie przetrwa letnich upałów bez stylowych sandałów. Te bardzo wygodne i przewiewne obuwie idealnie nadaje się na tę porę roku. Co ważne dodadzą one twojej letniej stylizacji wiele elegancji. Sportowe, płaskie czy też na koturnie. Na szczęście nie musimy narzekać na ilość rodzajów sandałów dostępnych na rynku. Możesz się w tym upewnić wchodząc na https://zoio.pl/obuwie/sandaly?is_ajax=1&p=3. Sięgnij po swój ulubiony fason i kolor, aby móc się chwalić sandałami, które spełniają wszystkie wymogi najnowszych trendów.

Szpilki

Oczywiście w szafce na buty każdej szanującej się kobiety nie moża zabraknąć szpilek. Na lato poleca się szczególnie te w złotym kolorze. Należy jednak unikać łączenia ich z ubraniami w jaskrawych barwach. Nie może bowiem dojść do sytuacji, w której nasza stylizacja będzie przesycona jasnymi kolorami. Najlepiej jest więc dobierać ubrania w kolorach czarnym i białym.

Trampki

To oczywiście rozwiązanie dla pań, które w danym momencie nie chcą postawić na elegancję. Która jednak z nas nie lubi trampek? :). Jesli dobierzesz do nich dobrze resztę kreacji to nie będą one musiały przekreślać twojej atrakcyjności. Dobrym rozwiązaniem będą tu na pewno szorty, które potrafią świetnie podkreślać piękno kobiecych nóg.

Espadryle

To bardzo uniwersalny typ obuwia. W espadrylach możesz wybrać się zarówno na spacer po mieście jak i plażę. Cechują się one lekkością i delikatnością. Szczególnie polecane są espadryle w paski. Co połączyć z tego typu obuwiem? Najlepsze tu będą proste rozwiązania typu T-shirty i shorty. Styliści podpowiadają, że najpiękniejsze espadryle to te w jasnych kolorach.

Klapki

Jeśli sandały określa się jako przewiewne buty to klapki trzeba chyba sklasyfikować jako ultraprzewiewne. Już dawno straciły one status obuwia, które nadawało się tylko na basen i plażę. Dziś stanowią one ważne części w czasie największych pokazów mody. Skomponujesz je łatwo ze zwiewną sukienką czy strojem sportowym i casualowym. Aby wiedzieć, które modele są aktualnie na topie odwiedź https://zoio.pl/obuwie/klapki.

Ważne kryteria przy wyborze obuwia

Wybierając buty na lato musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Pierwszą jest z pewnością materiał, z którego są wykonane. Z powodu temperatur musi być on jak najbardziej cienki. W kwestii kolorystyki trzeba kierować się tym co zostało wspomniane w poprzednim akapicie. Topowe są jasne barwy, które lepiej pozwolą wkomponować się w słoneczną pogodę.