topy

Topy i sylwetka prostokąta

Czy kiedykolwiek powiedziano Ci, że masz „chłopięcą budowę”? Albo „musisz uprawiać wiele sportów”. Jeśli tak, masz budowę prostokąta – jeśli chcesz być owocem, jesteś bananem. Twoje ciało jest atletyczne, zazwyczaj prostopadłe i ładnie jest dobierać do niego kolorowe topy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki. Atletyczna budowa wygląda wspaniale w prawie wszystkim, masz możliwość podkreślić lub ukryć dowolne cechy.

Jaka jest więc sportowa lub prostokątna sylwetka?

topyNie widać po tobie kobiecych krągłości. twoje ramiona i biodra są prawie takie same. Twoja talia nie jest bardzo mała ani dobrze zdefiniowana, ale raczej masz jednolitą szerokość ciała od ramion po uda. Twoja waga jest dość równomiernie rozłożona w całym organizmie. Kluczem do twojej stylizacji jest zrównoważenie szerokiej górnej połowy poprzez podkreślenie nóg i stworzenie kobiecych kształtów. Twoje topy damskie muszą być zrównoważone odpowiednią spódniczka lub kolorowymi butami.

Jak wybrać topy dla kształtu banana

Sportowa sylwetka wygląda najlepiej, gdy zwraca uwagę na muskularne ramiona, kształtne nogi i podkreśla talię. Możesz nosić topy damskie bez ramiączek, z głębokim dekoltem, odsłaniające plecy. Jeśli masz bardziej krągłą budowę, postaw na kołnierzyki lub ozdobne dekolty. Mogą być bardziej opięte, masz na tyle atletyczną budowę by móc sobie na to pozwolić.

A co z długością rękawów?

Wybór należy do Ciebie! Jeśli uważasz że masz ładne i zgrabne ramiona, pokaż je nosząc ładne topy bez rękawów lub na ramiączkach spaghetti. Jeśli chcesz je zakryć, wybierz rękawy o długości ¾ ciemnych odcieniach. Prawdopodobnie masz proste barki, co oznacza, że nie musisz tutaj dodawać zbyt wiele struktury. Jeśli chcesz dodać trochę objętości, wybierz kolorowe topy, które odsłonią twój brzuch. Blaty w poziome paski również tworzą iluzję smuklejszej talii.

A co narzucić na twoje topy damskie

Żakiety, prochowce, bomberki i miękkie kardigany wyglądają na Ciebie niesamowicie! Jeśli jesteś smukły, będziesz wyglądać świetnie w dopasowanym, eleganckim stylu. Jeśli chcesz nadać sylwetce więcej kształtu w talii, poszukaj przyciętej lub elastycznej kurtki, która pomoże Ci stworzyć i podkreślić kobiecą sylwetkę.

Dodaj komentarz