T-shirty

T-shirty i druk sublimacyjny – moje przemyślenia

Druk sublimacyjny jest jedną z najbardziej kreatywnych technik drukarskich, jakie są do dyspozycji każdej firmy. Krótko mówiąc, ta technika druku pozwala w pełni wykorzystać cały ubiór, nie tylko T-shirty damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki i wydrukować projekt w żywych, zabawnych kolorach i efektach. Jednak wszyscy wiedzą, że trudno jest określić, która technika druku jest najlepsza, jeśli chodzi o drukowanie na T-shirtach i innych ciuchach. Oto kilka naszych porad – może sama chcesz drukować na T-shirtach, może interesuje cię moda.

Jedną z głównych zalet druku sublimacyjnego jest to, że pozwala na pełny projekt druku, co oznacza, że można drukować gdziekolwiek i wszędzie, więc dlaczego nie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Możesz zaprojektować własny wzór na T-shirty, znaleźć zdjęcie chłopaka i umieścić je na koszulce, czy wybrać logo dla firmy.

T-shirtyNiestety, „pełny projekt druku” ma swoje wady. Ze względu na proces drukowania w przypadku sublimacji barwnika normalne jest, że nadruk pozostawia białe ślady tam, gdzie występują zagniecenia. Te białe ślady są powszechnie spotykane w okolicach pach. Ponadto należy pamiętać, że w przypadku sublimacji barwnika nie można uzyskać prawdziwej czerni, ponieważ T-shirty damskie mogą wchłonąć tylko pewną ilość farby drukarskiej. Dlatego czerń często nie może być tak nasycona jak inne kolory i może wydawać się szara lub fioletowa. Więc jeśli chodzi o wybór Twojego projektu do koszulek jak T-shirty, pamiętaj o tym!

Druk sublimacyjny daje najlepsze rezultaty podczas drukowania na 100% białej odzieży poliestrowej. Oznacza to, że technika ta jest idealna do drukowania spersonalizowanej odzieży sportowej, takiej jak dresy, kamizelki, T-shirty i inne ubrania poliestrowe, które wymagają miękkiego nadruku. Tak więc, powiedzmy na przykład, że planujesz bieg charytatywny i chciałabyś wydrukować logo twojej organizacji na odwrocie T-shirtu, to jest dla ciebie idealna technika! Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że sublimacja barwnika jest przede wszystkim odpowiednia dla nadruków dużych rozmiarów, kolorowych wzorów, którymi możesz pokryć swoje ulubione T-shirty.

 

Dodaj komentarz